Kontakt

O NÁS

Sme technologická spoločnosť, založená v roku 2016. Vyše 20 ročné skúsenosti
s elektroinštaláciami a tiež z oblasti priemyselnej automatizácie sme spojili ponukou SmartComfort.  

Našou víziou je posunúť vás od obyčajného života k modernému a komfortnému bývaniu. Naše riešenia sú cenovo dostupné pre každého – kontaktujte nás.

Smart Intercom je dcérsky projekt SmartComfort.

O NÁS

Sme technologická spoločnosť, založená v roku 2016. Vyše 20 ročné skúsenosti s elektroinštaláciami a tiež z oblasti priemyselnej automatizácie sme spojili ponukou SmartComfort.  

Našou víziou je posunúť vás od obyčajného života k modernému a komfortnému bývaniu. Naše riešenia sú cenovo dostupné naozaj pre každého – kontaktujte nás. 

SmartIntercom je dcérsky projekt SmartComfort.

DOTKNITE SA BUDÚCNOSTI, KONTATKUJTE NÁS

Kontaktné údaje

Kto je AKUVOX?

Firma Akuvox, súčasť koncernu Star-net, založeného v roku 1996, je popredným svetovým poskytovateľom Smart Interkomov. Ponúkajú najvyššiu kvalitu a pokrokový dizajn, softvér pre integráciu interkomov, bezpečnosti, umelej inteligencie a cloudu, ktorý sa môže pochváliť mesačnou výrobnou kapacitou viac ako 150 tisíc kusov.

Produkty Akuvox sú používané denne vo viac ako 100 krajinách, aby vyhoveli potrebám zákazníkov na rôznych vertikálnych trhoch, od obytných po komerčné budovy, od zdravotnej starostlivosti až po verejnú bezpečnosť.

„Rozhodli sme sa uvoľniť silu technológií na zlepšenie života ľudí s lepšou komunikáciou, vyššou bezpečnosťou a väčším pohodlím.“